counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,394,342,293,896
حجم معاملات 155,914,125,318
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,632.32
فلوکی میم کوین
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 9 زمان مطالعه: 3 دقیقه

هشدار فلوکی اینو! مراقب کلاهبرداری توکن در سولانا و بیس باشید!

هشدار فلوکی اینو! مراقب کلاهبرداری توکن در سولانا و بیس باشید!

فلوکی اینو درباره توکن های کلاهبرداری که به اشتباه با برند آن ها در بلاک چین های سولانا و بیس مرتبط هستند، به کاربران و جامعه ارزهای دیجیتال هشدار می دهد. تنها توکن واقعی FLOKI روی شبکه های زنجیره هوشمند بایننس (BNB) و اتریوم (ETH) در دسترس است.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • هشدار کلاهبرداری توسط فلوکی اینو برای توکن های غیرمجاز در سولانا و بیس (Base) صادر شد.
  • سرویس نام جدید FLOKI در زنجیره BNB برای افزایش کاربرد توکن راه اندازی شد.
  • برنامه پاداش توسط FLOKI اعلام شد و بیش از ۴۱۷۴۰۰ دارنده زنجیره BNB را به رسمیت شناخت.

پروژه فلوکی اینو، یک پروژه میم کوین، کاربران و جامعه ارزهای دیجیتال را در مورد کلاهبرداری های در حال انجام با توکن های غیرمجاز که به اشتباه با برند این پروژه در بلاکچین های سولانا و بیس مرتبط هستند، آگاه کرده است.

هشدار فلوکی اینو به سرمایه گذاران

توییتر رسمی فلوکی اینو با نام کاربری @RealFlokiInu در شبکه های اجتماعی به دنبال کنندگان خود در مورد توکن های جعلی هشدار داد و خاطرنشان کرد که توکن اصلی FLOKI تنها بر روی شبکه های زنجیره هوشمند بایننس (BNB) و اتریوم (ETH) در دسترس است.

این پروژه ارز دیجیتال، آدرس های قرارداد صحیح توکن های خود را در این پلتفرم ها به اشتراک گذاشت و تاکید کرد که کاربران برای جلوگیری از کلاهبرداری، فقط باید اطلاعات توکن را از منابع رسمی دریافت کنند. آدرس های قرارداد صحیح عبارتند از:

ETH: 0xcf0c122c6b73ff809c693db761e7baebe62b6a2e

BNB: 0xfb5b838b6cfeedc2873ab27866079ac55363d37e

این اقدامات نشان دهنده آمادگی فلوکی اینو برای مهار پروژه های کلاهبرداری است که از برند این پروژه برای فریب سرمایه گذاران سوء استفاده می کنند.

توسعه امکانات و طرح پاداش

با وجود این تهدیدات امنیتی، فلوکی اینو با پروژه های مهمی مانند سرویس نام فلوکی اینو، همچنان به بهبود عملکرد و کاربرد اکوسیستم خود پرداخته است. این سرویس جدید که در شبکه اصلی زنجیره هوشمند بایننس راه اندازی شده است، به افراد امکان می دهد تا نام های دامنه غیرمتمرکز با پسوند .floki را ثبت کنند و بدین ترتیب کاربرد عملی توکن فلوکی اینو را در اکوسیستم رو به رشد آن افزایش دهند.

همچنین بخوانید: فلوکی با ربات معاملاتی به دنبال رشد!

این سرویس از معماری SPACE ID برای اطمینان از قابلیت همکاری با چندین DApp، از جمله کیف پول های محبوب و صرافی هایی مانند تراست ولت و پنکیک سواپ استفاده می کند.

در همین حال، پروژه میم کوین FLOKI همچنین به رکورد داشتن بیش از ۴۱۷،۴۰۰ هولدر در زنجیره هوشمند بایننس دست یافته است. برای جشن گرفتن این موفقیت، FLOKI یک برنامه پاداش راه اندازی کرد که دارندگان توکن می توانستند درصد مشخصی از پاداش بهره را مطالبه کنند. در نتیجه، این موضوع در تاریخ نامشخصی به اطلاع جامعه رسید، زیرا این پروژه همچنان به اطمینان از پاداش گرفتن حامیانش دفاع می کند.

علاوه بر این، FLOKI با لیست شدن اخیر در بایننس تایلند و رسیدن به بیش از ۶۱۰،۰۰۰ دنبال کننده در پلتفرم نامشخصی به طور قابل توجهی رشد کرده است.

روند قیمت فلوکی

با وجود عدم توانایی در شکستن بالاترین سطح روزانه ۰.۰۰۰۱۷۰۹ دلار، قیمت فلوکی در ۲۴ ساعت گذشته صعودی بوده است. به دلیل عقب نشینی از مقاومت قبل از تثبیت پشتیبانی در ۰.۰۰۰۱۶۲۶ دلار، خرس ها کنترل بازار را به دست گرفتند.

در زمان نگارش این متن، FLOKI با قیمت ۰.۰۰۰۱۶۳۸ دلار معامله می شود که نسبت به پایین ترین سطح روزانه ۰.۱۸ درصد افزایش یافته است.

در طول این رالی، ارزش کل بازار FLOKI با ۰.۱۸ درصد افزایش به ۰.۰۰۰۱۶۳۸ دلار رسید، در حالی که حجم معاملات ۲۴ ساعته با ۲۵ درصد کاهش به ۱۲۱،۷۹۹،۹۷۱ دلار رسید. این کاهش در حجم معاملات نشان می دهد که معامله گران ممکن است در حال سود بردن از رالی صعودی اخیر باشند.

همچنین بخوانید: داگ ویف هت، فلوکی و بونک: رشد قیمت ارزهای دیجیتال با مضمون سگ

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.