ارز دیجیتال 608 فارکس 174
ارزش بازار 2,400,194,546,624
حجم معاملات 178,382,842,932
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 16%
بیت کوین $63,480.74
میم کوین آلت کوین ارز دیجیتال رمزارز
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 372 زمان مطالعه: 3 دقیقه

هولد ارز دیجیتال ماگا: افزایش ۸.۷۹ میلیون دلاری ثروت دونالد ترامپ

هولد ارز دیجیتال ماگا: افزایش ۸.۷۹ میلیون دلاری ثروت دونالد ترامپ

دارایی های رمزنگاری ترامپ اکنون به ارزش ۸.۷۹ میلیون دلار ارزش گذاری شده است که نسبت به ۲۶ فوریه، افزایش قابل توجهی معادل ۳.۷۱ میلیون دلار را نشان می دهد.

ترامپ با ایجاد CBDC (پول دیجیتال بانک مرکزی) توسط ایالات متحده مخالف است و همچنان در قبال تکامل ارزهای دیجیتال محتاطانه عمل می کند. ذخایر ارز دیجیتال دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا، با افزایش بیش از ۱.۹ میلیون دلار در عرض ۲۴ ساعت، جهشی قابل توجه را تجربه کرده است. این افزایش عمدتا به دلیل افزایش ۲۲ درصدی ارزش سکه میم ماگا با نماد TRUMP/USD است، توکنی که اخیراً مورد توجه قرار گرفته است.

اطلاعاتی که از آرکام اینتلیجنس به دست آمد نشان داد که دارایی های رمزنگاری رئیس جمهور سابق اکنون ۸.۷۹ میلیون دلار ارزش دارند. این رقم تنها در یک روز تقریباً ۱۶٪ افزایش یافته است و نسبت به ارزش قبلی ۵.۰۸ میلیون دلاری در ۲۶ فوریه ۲۰۲۴، جهشی قابل توجه به میزان ۳.۷۱ میلیون دلار را نشان می دهد.

بر اساس آمارهای DEXScreener، جهش قیمت سکه اینترنتی MAGA در طول هفته گذشته، عامل اصلی این افزایش است. نگاهی دقیق‌تر به کیف پول رمزنگاری ترامپ، نشان‌دهنده‌ی یک سبد سهام متنوع و سودآور است.

در اینجا، خلاصه‌ای از پنج دارایی برتر در زمان نگارش متن آمده است:

  • توکن‌های TRUMP: ذخایر ترامپ شامل ۵۷۹.۲۸ هزار توکن TRUMP به ارزش فعلی ۶.۵۶ میلیون دلار است، به طوری که هر توکن حدود ۱۰.۷۱ دلار معامله می‌شود.
  • WETH: سبد سهام شامل ۳۷۰.۸۵۲ توکن WETH به ارزش کل ۱.۳۲ میلیون دلار است.
  • اتریوم: اتریوم با ۳۴۱.۴۸۱ واحد دیگر دارایی قابل توجهی است که تقریباً ۱.۲۱ میلیون دلار ارزش دارد.
  • BABYTRUMP: ترامپ همچنین ۹۵۰ هزار توکن BABYTRUMP را در اختیار دارد که معادل ۱۴۱.۱۳ هزار دلار (۰.۱۳ دلار به ازای هر توکن) است.
  • Conan: تکمیل کننده این سبد سهام، ۲۰ میلیارد توکن کانان به ارزش ۲۶.۲۰ هزار دلار است.

اهمیت نگهداری این ارزها، شیفتگی به ارزهای دیجیتال میم، به ویژه آنهایی که به افراد مشهور یا رویدادهای مهم مرتبط هستند، در حوزه ارزهای دیجیتال مربوط است. یک مورد قابل توجه، میم کوین مرتبط با انویدیا است که پس از اعلام درآمد رکوردشکنی این غول فناوری، به شدت افزایش یافت.

همچنین بخوانید: ماگ کوین: چگونه میم گمنام، ۱۸۰۰ درصد سود داد!

در طول ماه گذشته، سبد دارایی رمزنگاری ترامپ از ۱.۷ میلیون دلار در ماه گذشته به ۹.۲ میلیون دلار در ۳ مارس، سوار بر موج بازار گاوی ارزهای دیجیتال، افزایش یافته است. به طور خاص، سکه میم MAGA از زمان عرضه رشد قابل توجهی را نشان داده است، به طوری که بسیاری از تأثیرگذاران رسانه های اجتماعی با نزدیک شدن به انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان، سودهای بیشتری را پیش بینی می کنند.

با وجود تردیدهای تاریخی ترامپ نسبت به بیت کوین و ارزهای دیجیتال - که در سال ۲۰۱۹ مخالفت شدیدی را ابراز کرد - او اخیراً در مصاحبه ای به روند غیرقابل انکار بیت کوین اذعان کرد و پیشنهاد کرد که با توجه به پذیرش گسترده آن، «برخی مقررات» ممکن است ضروری باشد. در ژانویه ۲۰۲۴، ترامپ مخالفت خود را با ایجاد یک ارز دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) توسط ایالات متحده اعلام کرد و موضع محتاطانه خود را در قبال چشم انداز در حال تحول ارز دیجیتال حفظ کرد.

منبع: Benzinga

همچنین بخوانید: تب رمزارزهای میم، کارمزد اتریوم را به سقف دو ساله رساند!

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.