ارز دیجیتال 602 فارکس 174
ارزش بازار 2,703,742,495,148
حجم معاملات 326,230,458,242
دامیننس
BTC: 53%
ETH: 17%
بیت کوین $69,682.35
میم کوین ارز دیجیتال
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 28 زمان مطالعه: 4 دقیقه

چهار رقیب دوج کوین برای ماه می؛ فرصت سودآوری

چهار رقیب دوج کوین برای ماه می؛ فرصت سودآوری

رقبای دوج کوین در حال افزایش هستند، با شیبا اینو، پپه، داگ ویف هت و بونک به عنوان برترین میم کوین ها برای خرید برای سود قابل توجه.

رقیبان اصلی دوج کوین، به ویژه شیبا اینو (SHIB)، پپه (PEPE)، داگ ویف هت (WIF) و بونک (BONK)، در بازار ارزهای دیجیتال موج می سازند. هر کدام جذابیت منحصر به فرد و جامعه رو به رشدی را ارائه می دهند که روند خرید میم کوین ها را تقویت می کند. در همین حال، خود دوج کوین نیز با بهره مندی از حرکت رو به بالای بازار گسترده تر، بهبود یافته است. این میم کوین ها با بهبود بازار، پتانسیل رشد امیدوارکننده ای را نشان می دهند.

۱. شیبا اینو کوین (SHIB)

شیبا اینو کوین (SHIB) به ویژه در بخش امور مالی غیرمتمرکز، یک ارز دیجیتال برجسته در بازار ارزهای دیجیتال بوده است. این ارز دیجیتال که از یک روایت میم سرچشمه گرفته است، از شبکه اتریوم استفاده می کند و در طول سال گذشته به افزایش قابل توجهی حدود ۱۳۰ درصدی در ارزش خود دست یافته است.

با وجود این رشد قابل توجه، شیبا اینو اخیراً با کاهش ارزش مواجه شده است. در طول ماه گذشته، ارزش آن بیش از ۱۶ درصد کاهش یافته است که تحت تأثیر روند نزولی گسترده بازار قرار گرفته است. در حال حاضر، قیمت شیبا اینو کوین ۰.۰۰۰۰۲۲۹۳ دلار است که نشان دهنده افزایش ۴ درصدی در ۲۴ ساعت گذشته است. در حال حاضر، این ارز دیجیتال با ارزش بازار ۱۳ میلیارد دلاری در رتبه ۱۱ کوین مارکت کپ قرار دارد.

یک توسعه کلیدی برای شیبا اینو کوین، راه اندازی شیباریوم (Shibarium)، راه حل بلاکچین لایه ۲ آن است. شیباریوم با افزایش سرعت سوزاندن توکن ها، به دنبال افزایش کاربرد توکن شیبا اینو است. این کاهش عرضه، همراه با نوسانات حجم تراکنش، نشان می دهد که شیبا اینو کوین می تواند یک رقیب قدرتمند در برابر سایر ارزهای دیجیتال مبتنی بر میم مانند دوج کوین باشد.

۲. پپه (PEPE)

پپه (PEPE)، یک ارز دیجیتال الهام گرفته از میم محبوب Pepe the Frog، در بازار ارزهای دیجیتال موج ایجاد کرده است. این ارز دیجیتال که بر روی بلاکچین اتریوم راه اندازی شده است، مانند پیشینیان خود دوج کوین و شیبا اینو، از فرهنگ اینترنتی ویروسی الهام می گیرد.

در ۲۴ ساعت گذشته، قیمت پپه ۱۰ درصد افزایش یافته و اکنون به ۰.۰۰۰۰۰۷۷۳۳ دلار رسیده است. این افزایش در بحبوحه اصلاح گسترده بازار در ماه گذشته رخ می دهد. پپه با حجم معاملات ۱.۲۴ میلیارد دلاری در مدت مشابه، به رتبه نهم در رتبه بندی ارزش بازار صعود کرده است که نشان دهنده جذابیت فزاینده به ارزهای دیجیتال با محوریت میم است.

۳. داگ ویف هت (WIF)

داگ ویف هت (WIF)، یک ارز دیجیتال در بلاکچین سولانا، رشد فوق العاده ای را تجربه می کند. با ارزش بازار ۲.۷ میلیارد دلاری، در حال حاضر در رتبه ۳۹ کوین مارکت کپ قرار دارد. از زمان معرفی آن در ۲۰ نوامبر ۲۰۲۳، ویف ۱۵۴۳ درصد افزایش یافته است.

همچنین بخوانید: پپه: افزایش ۱۳ درصدی قیمت در یک روز!

این افزایش قابل توجه در ارزش، آن را بالاتر از توکن های میم شناخته شده مانند شیبا اینو و پپه کوین قرار می دهد. سرمایه گذاران اکنون دگ ویف هت را به عنوان یک رقیب کلیدی در بخش میم کوین می بینند، با پتانسیل سود تا ۱۰۰۰۰۰ دلار فقط در ماه می.

۴. بونک (BONK)

بونک (BONK)، یک ارز دیجیتال جدید الهام گرفته از تم های سگ در شبکه سولانا، اخیراً با توزیع ۵۰ درصد از توکن های خود به کاربران سولانا، بازار را شوکه کرد. این استراتژی به سرعت ارزش بازار خود را به ۱.۵۹ میلیارد دلار افزایش داد.

بونک که در حال حاضر با قیمت ۰.۰۰۰۰۲۶۵۲ دلار معامله می شود، در ۲۴ ساعت گذشته ۱۴ درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، ارزش آن در سال جاری ۴۱۵۳ درصد افزایش یافته است. این آمار نشان می دهد که بونک می تواند یک سرمایه گذاری سودآور باشد و به طور بالقوه دوج کوین را به عنوان یک میم کوین برتر برای تماشا به چالش بکشد.

نتیجه گیری

با رونق بازار ارزهای دیجیتال، این میم کوین ها فرصت های رشد هیجان انگیزی را ارائه می دهند. ویژگی های متمایز و جوامع پرشور آنها را به نامزدهای قوی برای بازدهی قابل توجه در این ماه تبدیل می کند.

منبع: CoinGape

همچنین بخوانید: ریپل به دنبال فتح قله یک دلار؛ میم کوین ها در کمین جهش سه ماهه دوم!

مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.