counter statistics
ارز دیجیتال 607 فارکس 174
ارزش بازار 2,389,487,737,571
حجم معاملات 160,563,638,818
دامیننس
BTC: 54%
ETH: 17%
بیت کوین $64,506.46
ریپل قوانین
آخرین بروزرسانی:
بازدید: 8 زمان مطالعه: 4 دقیقه

امیدواری ریپل در پرونده SEC؛ لایحه ها به دادگاه ارائه شد

امیدواری ریپل در پرونده SEC؛ لایحه ها به دادگاه ارائه شد

دعوی حقوقی ریپل: قاضی قرار است در مورد درخواست های اداری دستور جداگانه ای صادر کند زیرا ریپل، برد گارلینگهاوس و XRP II LLC در قضاوت خلاصه اکثر ادعاها را به دست آوردند.

کانال تلگرام مارکت فلو
  • طرفین در دعوی حقوقی علیه ریپل درخواست اداری برای مهر و موم کردن شواهد خاص ارائه کرده اند.
  • قاضی همیلتون پیشتر به نفع برد گارلینگهاوس، ریپل لبز و XRP II LLC رأی صادر کرد.
  • طرفین برای کنفرانس توافق و ارائه اطلاعیه در مورد شهادت کارشناسان در ماه جولای دیدار خواهند کرد.
  • قیمت XRP در حالی که جامعه منتظر تصمیم در پرونده SEC ایالات متحده علیه ریپل لبز است، حدود ۰.۴۳ دلار معامله می شود.

دعوی حقوقی ریپل: در آخرین تحول در دعوای حقوقی علیه ریپل، طرفین درخواست اداری برای ارائه تحت مهر و موم ارائه کرده اند. دادگاه پس از دستور اخیر قاضی دادگاه منطقه، ضرب الاجل هایی را برای دادخواست ها و جلسات استماع در ماه جولای تعیین کرد، با مهلت تعیین شده برای ارائه درخواست محدود برای مهر و موم که برای روز دوشنبه تعیین شده بود.

ریپل از دادگاه خواسته است که حکم خلاصه قاضی تورس را در نظر بگیرد زیرا استدلال «خریدار برنامه ریزی شده» به همان اندازه در این پرونده نیز قابل اعمال است.

به روز رسانی جزئی در مورد پرونده حقوقی Ripple Labs Inc

در آخرین پرونده های ارائه شده به دادگاه در اواخر ۸ جولای، طرفین درخواست اداری برای بایگانی شدن تحت مهر، درخواست اداری بر اساس قانون محلی مدنی ۷-۱۱ و پیوست ها به درخواست اداری برای بایگانی شدن تحت مهر را ثبت کردند.

قاضی فیلیس همیلتون پیشتر به طرفین دستور داده بود تا درخواست های مهر و موم خود را تجدید نظر کنند زیرا دادگاه از مهر و موم کردن هر بخش از خلاصه پرونده های طرفین امتناع کرد. قاضی همیلتون در پاسخ به درخواست مشترک برد گارلینگهاوس، ریپل لبز و XRP II برای مهر و موم کردن برخی نمایشگاه ها، حکمی صادر کرد.

همانطور که کوین گپ گزارش داد، قاضی فیلیس همیلتون در این پرونده حقوقی ریپل XRP ضرب الاجل ۸ جولای را برای ارائه درخواست محدود برای مهر و موم تعیین کرد. دادگاه در مورد درخواست محدود برای مهر و موم شدن توسط طرفین، حکم جداگانه دیگری صادر خواهد کرد. این پرونده همچنین برای کنفرانس حل و فصل به قاضی دادگاه بدوی رابرت ایلمن ارجاع شد. طرفین همچنین انتظار دارند تا ۲۶ جولای اطلاعیه ای مبنی بر ادامه درخواست خود برای رد شهادت چهار کارشناس را ارائه دهند.

ریپل در بیشتر استدلال های مربوط به حکم خلاصه پیروز شد زیرا شاکیان نتوانستند ثابت کنند که XRP یک اوراق بهادار است و سرمایه گذاران برای سودآوری به تلاش های ریپل متکی هستند.

همچنین بخوانید: خرید نهنگ ها و سرمایه گذاران برجسته؛ سیگنال صعودی برای ریپل!

قیمت XRP به دنبال بهبود است

فرد ریسپولی، وکیل طرفدار ارزهای دیجیتال، روز جمعه، ۱۲ جولای یا اواخر جولای را به عنوان مهلت احتمالی برای صدور حکم در مرحله جبران خسارت تخمین زد. نهنگ ها قبل از قضاوت نهایی قاضی تورس در مورد مجازات، در حال انباشت XRP هستند.

قیمت XRP همچنان در حدود ۰.۴۳ دلار معامله می شود تا از سطح کلیدی ۰.۴۵ دلار فراتر رود. پایین ترین و بالاترین قیمت ۲۴ ساعته به ترتیب ۰.۴۲۲ و ۰.۴۴۲۱ دلار است. علاوه بر این، حجم معاملات در ۲۴ ساعت گذشته کمی کاهش یافته است.

نمودار قیمت ریپل

با توجه به اینکه معامله گران مشتقات در حال حاضر علاقه ای ندارند و نمودار فنی ضعیف به نظر می رسد، فشار بر روی XRP همچنان باقی است. در تایم فریم پایین تر، قیمت XRP باید بالاتر از روند نزولی جهش کند تا به سمت سطح روانی ۰.۴۵ دلار حرکت کند. قیمت در حال حاضر پایین تر از SMA ۲۰۰ در ۰.۴۴ دلار و بالاتر از SMA ۱۰۰ در ۰.۴۳ دلار است.

همچنین بخوانید: ریزش ریپل؛ فرصت خرید یا سقوط ادامه دار؟

منبع: کوین گیپ
مارکت‌فلو هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال معاملات مالی یا مدیریت دارایی‌های خواننده‌ی این مطلب را نمی‌پذیرد و مطالب ارائه شده تنها به عنوان اطلاعات عمومی از منابع خبری ارائه شده‌اند و نباید به عنوان مشاوره مالی یا سرمایه‌گذاری در نظر گرفته شوند.